» ANA SAYFA » REHBER » İzmir Emlak Firmaları » Konak Emlak Firmaları » Veri Emlak - Alsancak Merkez Ofis

Veri Emlak - Alsancak Merkez Ofis

 • Adres
 • 1392 Sokak No:7 Kemahlıoğlu Apt. K:4 D:8 ,35220, Kültür Mah. Alsancak , Konak , İzmir , Türkiye
 • Telefon Numarası
 • 2324643355
 • 2324653355
 • Faks Numarası
 • 2324040404
 • Web Adresi
 • http://www.veriemlak.com.tr
 • Firma Hakkında
 • Merhabalar ,
  VERi EMLAK 1989 yılında kurumsal yapılaşmasını tamamlamış olup emlak sektörüne başlangıç yapmıştır.Sektördeki kalitenin söz sahibi ve en iyinin tanımı olmuştur.
  İlk Ve Merkez Ofisini Alsancak ‘ta Açmış Sektörün Gelişiminde ,Büyümesinde Ve İlerlemesinde bir Pazar payına sahip olmasında katkı sağlamaya çalışmıştır.
  Kurumsal Yapılaşmasına 2007’den itibaren yeni bir boyut kazandırmış, Bünyesine Kattığı Yeni Nesil Kadro İle Birikimlerini Çoğaltmış Ve İZMİR’in Bir çok Bölgesine yayılmıştır.

  Seferihisar'ın hızlı gelişmesinden dolayı Seferihisar 'da var olan şubeye ilave ikinci Şube ile , Ürkmez , Mithatpaşa , Karşıyaka ve Gaziemir 'de birer ofislerini Hizmete açmış bir merkez iki şube dört ofis ile Her Bölgede VERi EMLAK yapılaşmasını daha ileri ve güçlü hedefimiz haline getirmiştir. Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak Güçlü bir iletişim ile müşterilerimiz ile aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,hizmet zincirini büyüterek en çok tercih edilen lider marka zinciri olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak,Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan,Türkiye ́nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak için emin adımlarla ilerlemektedir.

  Birikimleri Ve İşlevleri kelimelere sığamayacak kadar büyük, cümlelerle betimleyemeyecek kadar ayrıntılı bir çalışma hayatını ; Hedefi Haline Getirerek Türkiye’de Rekabet Edebilen , Büyüyebilen , Bayraklaşan ve Çok Boyutlu bir Gayrimenkul firması haline getirerek inşa edip Yeni Nesil Bir Sisteme Uyarlayarak Gerek Bölgesel , Gerekse Fiziksel Değişikliklerle Beraber Bölgelerine Hakim Ve En İyi Şekilde Hizmet verebilecek Danışman Kadrosunu İstihdam Etmektedir.


  VERi EMLAK'ı Bugun nerede görüyoruz ?

  VERi EMLAK bugün bizce İzmir'deki Ofisleriyle İzmir'e hakim biçimde hizmet vermektedir,Nasıl mı ?
  28 yıldır değişmeyen prensipleriyle yeni nesile uyarlanmış halde bölgesinde en iyi hizmeti verebilmek ,Gerek Bölgesel gerekse müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için Hem İnternet Ortamında Hem Bölgede Hemde Mail ve Reklamlarıyla Etkin Olabilmek Ve Farkını Bir kez daha belirtebilmek için yoğun temposuyla hizmet vermektedir. Yürüttüğü Reklam Çalışmlarıyla ve Etkin – Aktif web siteleriyle En iyi ve aradığınız gayrimenkulu sağlayabilmek ve bir adım daha emin adımlarla ilerleyebilmek için sizlerle birlikte çalışma hayatını sürdürmektedir.


  Peki neden kendimizden bu kadar emin konuşuyoruz ?
  Kendinden Emin olmayan biri,Bir Diğerini nasıl emin edebilirki ?

  Uzman danışman kadromuzla, kurumsal örgütlenmede ciddi bir yol katederek; güçlü altyapısı ile en donanımlı Gayrimenkul Pazarlama şirketlerinden birisi olma yolunda istikrarla ilerlemeye çalışmaktayız.
  İnsan odaklı çalışma vizyonumuzla müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak, iş hacmimizdeki başarılarımızla bir adım daha yükselmeye VE

BİZİ TAKİP EDİN